FI
  SE
  UK
Etusivu Liitto/Piiri Seurat Joukkueet Sarjat Ottelut Tuomarit Ohje Tapahtumat Kirjaudu
SPL Uusimaa     2014-4-19    


SEURA

  Toimihenkilöt

  Joukkueet

  Kentät

  Vuorot

  Esteet

  Listaukset

  Ilmoittautumiset

Seuran joukkueet
Riihimäen Palloseura RiPS ry / RiPS
ResultCodeID: 100265
Keskuskatu 6
11100
RIIHIMÄKI
toimisto riihimaenpalloseura.fi
http://www.riihimaenpalloseura.fi
Piirin jäsen, on edustettuna piirin sarjoissa
 
Joukkueet
Jalkapallo
RiPS Miehet M3 Kolmonen Antti Santamäki
Mikko Uuttu
RiPS/2 Miehet M6 Kutonen Eemeli Jokinen
RiPS/III Miehet Uusimaa CUP Miehet Yhteyshenkilö ja RC -yhteyshenkilö puuttuu!
RiPS Naiset N4 Nelonen Sari Arminen
RiPS/Sininen P97 B -17 Pojat Arto Ahola
Tuula Tiainen
RiPS/Valkoinen P97 B -17 Pojat Arto Ahola
Tuula Tiainen
RiPS P98 B -16 Pojat Mirva Niemi-Nikkola
RiPS P99 C -14 Pojat Pasi Mustakoski
RiPS P00 C -14 Pojat Pasi Mustakoski
RiPS P01 D -13 Pojat Jarmo Räisänen
Markus Koivuniemi
Petri Siivonen
RiPS P02 D -12 Pojat Tommi Wilenius
Kalle Eerola
RiPS/Akatemia valk P02 D -12 Pojat Tommi Wilenius
Jarmo Räisänen
Jarkko Mustakallio
RiPS/Keltainen P02 D -12 Pojat Katja Povenius
Mika Karlsson
RiPS Keltainen P07 Katariina Tilanterä
RiPS/Sininen P07 Katariina Tilanterä
RiPS/Valkoinen P07 Katariina Tilanterä
RiPS/Sininen P03 E -11 Pojat Sanna Myllärinen
Päivi Leiponen
RiPS/Sininen P04 E -10 Pojat Mikko Ritakallio
RiPS/Valkoinen P04 E -10 Pojat Mikko Ritakallio
RiPS/Valkoinen P03 E -10 Pojat Sanna Myllärinen
Päivi Leiponen
RiPS/Keltainen P05 F -8 Pojat Tommi Wilenius
Kirsi Santomaa
RiPS/Sininen P05 F -8 Pojat Tommi Wilenius
Kirsi Santomaa
RiPS/Valkoinen P05 F -8 Pojat Tommi Wilenius
Kirsi Santomaa
RiPS/Vihreä P05 F -8 Pojat Tommi Wilenius
Kirsi Santomaa
RiPS/Keltainen P06 F -7 Pojat Virva Lampinen
Osmo Lindholm
RiPS/Punainen P06 F -7 Pojat Virva Lampinen
Osmo Lindholm
RiPS/Sininen P06 F -7 Pojat Virva Lampinen
Osmo Lindholm
RiPS/Valkoinen P06 F -7 Pojat Virva Lampinen
Osmo Lindholm
RiPS/Vihreä P06 F -7 Pojat Virva Lampinen
Osmo Lindholm
RiPS T98 B - 17 Tytöt Teemu Grönberg
RiPS/valkoinen T98 C -15 Tytöt Teemu Grönberg
RiPS T99 C -14 Tytöt Ari Härkönen
RiPS T01 D -13 Tytöt Tuula Lehto
Petri Mattila
RiPS/0304 Twente T03 E -11 Tytöt Sami Mäenpää
Yli-rämi Marko
RiPS/Valkoinen T05 F -8 Tytöt Mira Voutilainen
RiPS/Sininen T06 F -7 Tytöt Mira Voutilainen
Futsal
RiPS/sininen P98 B-16 Pojat Fs Mirva Niemi-Nikkola
RiPS/futsal/keltaine P02 D -12 Pojat Fs Katja Povenius
Mika Karlsson