FI
  SE
  UK
Etusivu Liitto/Piiri Seurat Joukkueet Sarjat Ottelut Tuomarit Ohje Tapahtumat Kirjaudu
SPL Turku     2014-11-23    



 Etusivu

 Liitto/Liitto/Piiri

 Sarjat

 Tapahtumat

 Ottelut

 Tuomaritoiminta

 Seurat

 Joukkueet

 Henkilöt

 Kirjaudu

  FI   SE   UK

TUOMARITOIMINTA

  Vapaat ottelut

  Ottelu/Tuomarit

  Erotuomarikerhot


 EROTUOMARIKERHO

  Ottelut

  Henkilöt

  Etk seurat


Sähköposti sami.kattelus@palloliitto.fi
Www http://turku.palloliitto.fi
Puhelin +35825151924
 
Erotuomarikerho
-
ab
Pvm Klo Sarja KotiVieras Kenttä
2014-11-23 1000 D-tytöt T02/03 MarttMu - RaiFu T03 Martintalo 339599
Tuomari: Roosa Tuomi    Tuomari: Jenni Hukka    
 
2014-11-23 1000 Naiset Kolmonen KaaPS Ladies - TuPy Piikkiön liikuntahal 340358
Tuomari: Mika Wahlstén    Tuomari: Niklas Lehto    
 
2014-11-23 1030 D-tytöt T02/03 YlKiri - MarttMu Martintalo 339600
Tuomari: Jenni Hukka    Tuomari: Roosa Tuomi    
 
2014-11-23 1030 D13-pojat P02 Y TPK AC - MynPa Ilpoisten palloiluha 340226
Tuomari: Anssi Koskinen    Tuomari: Nihad Hajric    
 
2014-11-23 1100 Naiset Kolmonen LTU - PaiHa Valkoiset Piikkiön liikuntahal 340359
Tuomari: Asko Jaakkola    Tuomari: Mika Wahlstén    
 
2014-11-23 1100 D13-pojat P02 Y Lieto punaiset - TPK FC Ilpoisten palloiluha 340227
Tuomari: Tommi Tuomaala    Tuomari: Anssi Koskinen    
 
2014-11-23 1100 D-tytöt T02/03 RaiFu - RaiFu T03 Martintalo 339601
Tuomari: Roosa Tuomi    Tuomari: Jenni Hukka    
 
2014-11-23 1130 D13-pojat P02 Y TPK FC - TPK AC Ilpoisten palloiluha 340228
Tuomari: Nihad Hajric    Tuomari: Tommi Tuomaala    
 
2014-11-23 1130 D-tytöt T02/03 MarttMu - RaiFu Martintalo 339602
Tuomari: Jenni Hukka    Tuomari: Roosa Tuomi    
 
2014-11-23 1200 D-tytöt T02/03 RaiFu T03 - YlKiri Martintalo 339603
Tuomari: Roosa Tuomi    Tuomari: Jenni Hukka    
 
2014-11-23 1200 D13-pojat P02 Y MynPa - Lieto punaiset Ilpoisten palloiluha 340229
Tuomari: Anssi Koskinen    Tuomari: Nihad Hajric    
 
2014-11-23 1200 Naiset Kolmonen RaiFu Naiset 2 - PaiHa Vihreät Piikkiön liikuntahal 340360
Tuomari: Niklas Lehto    Tuomari: Asko Jaakkola    
 
2014-11-23 1230 Futsal Kakkonen FC NU - LTU Caribia halli 337050
Tuomari: Gabriel Anton    Tuomari: Timo Vuorinen    
 
2014-11-23 1230 D13-pojat P02 Y TPK AC - Lieto punaiset Ilpoisten palloiluha 340230
Tuomari: Tommi Tuomaala    Tuomari: Anssi Koskinen    
 
2014-11-23 1245 Futsal Kolmonen Hot Lips - AU Samppalinnan sali 338828
Tuomari: Kenan Jamakovic    Tuomari: Samu Halmetniemi    
 
2014-11-23 1300 D13-pojat P02 Y MynPa - TPK FC Ilpoisten palloiluha 340231
Tuomari: Tommi Tuomaala    Tuomari: Anssi Koskinen    
 
2014-11-23 1300 D13-pojat P02 Y TuKV - SCR Peltolan ammattik. s 340232
Tuomari: Valter Paukku    Tuomari: Mei Vuorinen    
 
2014-11-23 1330 D13-pojat P02 Y TaaJä - PaiHa vihreät Peltolan ammattik. s 340233
Tuomari: Oskari Helenius    Tuomari: Valter Paukku    
 
2014-11-23 1330 Futsal Nelonen KaaPS - LTU 2 Piikkiön liikuntahal 339949
Tuomari: Nihad Hajric    Tuomari: Pekka Toivonen    
 
2014-11-23 1330 D12 P03 Aluelii FC Inter Mustat - SalPa Kupittaa 5 KHT A 343068
Tuomari: Elvedin Fiso    
 
2014-11-23 1400 D13-pojat P02 Y PaiHa vihreät - TuKV Peltolan ammattik. s 340234
Tuomari: Mei Vuorinen    Tuomari: Oskari Helenius    
 
2014-11-23 1400 Harjoitusottelu KaaPo B - MaPS B Kaarina KHT 343408
Tuomari: Amer Coloman    
 
2014-11-23 1415 Futsal Kakkonen KF Kosova - TuTe FS Caribia halli 337038
Tuomari: Tomi Keipi    Tuomari: Jussi Hiltunen    
 
2014-11-23 1430 Futsal Nelonen LTU 2 - FC Gaselle Piikkiön liikuntahal 339950
Tuomari: Aleksi Makkonen    Tuomari: Nihad Hajric    
 
2014-11-23 1430 C14 P01 Aluelii FC Inter Mustat - TPS valkoinen Kupittaa 2 KHT 343096
Tuomari: Biniam Habte    Avustava tuomari: Lennart Komp    Avustava tuomari: Vera Lehtinen    
 
2014-11-23 1430 D13-pojat P02 Y SCR - TaaJä Peltolan ammattik. s 340235
Tuomari: Valter Paukku    Tuomari: Mei Vuorinen    
 
2014-11-23 1500 D13-pojat P02 Y TuKV - TaaJä Peltolan ammattik. s 340236
Tuomari: Oskari Helenius    Tuomari: Valter Paukku    
 
2014-11-23 1530 D13-pojat P02 Y SCR - PaiHa vihreät Peltolan ammattik. s 340237
Tuomari: Mei Vuorinen    Tuomari: Oskari Helenius    
 
2014-11-23 1530 Futsal Nelonen FC Gaselle - KaaPS Piikkiön liikuntahal 339951
Tuomari: Pekka Toivonen    Tuomari: Aleksi Makkonen    
 
2014-11-23 1730 C15 P00 Aluelii TPS YJ - FC RP YJ Kupittaa 5 KHT 343102
Tuomari: Ville Käldström    Avustava tuomari: Matti Salakka    Avustava tuomari: Pauliina Mäkinen    
 
2014-11-23 1800 D12 P03 Aluelii KaaPo - PIF Red Kaarina KHT A 343065
Tuomari: Joonas Ketoja    
 
2014-11-23 1830 Futsal Kolmonen Wilpas - KF Kosova 2 Salohalli 338816
Tuomari: Mika Virta    Tuomari: Gabriel Anton    
 
2014-11-24 1930 C15 P00 Aluelii KaaPo - FC Inter Sinise Kaarina KHT 343100
Tuomari: Atte Mäki    Avustava tuomari: Valter Paukku    Avustava tuomari: Emilia Siintola    
 
2014-11-25 1730 C14 P01 Aluelii SalPa - FC Inter Mustat Salo KHT 343094
Tuomari: Mika Koskinen    Avustava tuomari: Mika Virta    Avustava tuomari: Johannes Korhonen    
 
2014-11-25 1800 D13 P02 Aluelii RaiFu - PaiHa valkoiset Raisio Kerttula KHT 343084
Tuomari: Amer Coloman    Avustava tuomari: Elvedin Fiso    Avustava tuomari: Matti Paaso    
 
2014-11-25 1800 C14 P01 Aluelii ÅIFK Musta - TPS valkoinen Yläkenttä KHT 343095
Tuomari: Gabriel Anton    Avustava tuomari: Rafael Salmi    Avustava tuomari: Jenni Mahlamäki    
 
2014-11-26 1800 D12 P03 Aluelii TuNL Valkoinen - KaaPo Yläkenttä KHT 343066
Tuomari: Lennart Komp    
 
2014-11-26 1930 Futsal Cup LoPS - Loiske Hirvihovin liikuntah 343026
Tuomari: Adnan Ibrahimi    Tuomari: Tomi Keipi    
 
2014-11-27 1930 C14 P01 Aluelii KaaPo - SalPa Kaarina KHT 343097
Tuomari: Valter Paukku    Avustava tuomari: Matti Salakka    Avustava tuomari: Essi Riikonen    
 
2014-11-28 2000 C15 P00 Aluelii FC RP YJ - ÅIFK Musta Javenture-Areena 343105
Tuomari: Gazwan Al-amarah    Avustava tuomari: Radhwan Al-amarah    Avustava tuomari: Marika Tiensuu    
 
2014-11-29 1000 C15-pojat P00 Y KSF - MarttMu Ruukkihalli 340061
Tuomari: Kim Björklund    Tuomari: Juha Suomi    
 
2014-11-29 1030 C15-pojat P00 Y APU 2 - LTU -PIPS YJ 2 Ruukkihalli 340062
Tuomari: Juha Suomi    Tuomari: Kim Björklund    
 
2014-11-29 1100 D13-pojat P02 L TPK - RaiFu Samppalinnan sali 339568
Tuomari: Timo Kalenius    Tuomari: Biniam Habte    
 
2014-11-29 1100 C15-pojat P00 Y MarttMu - APU 2 Ruukkihalli 340063
Tuomari: Kim Björklund    Tuomari: Juha Suomi    
 
2014-11-29 1130 D13-pojat P02 L RaiFu - LTU Samppalinnan sali 339569
Tuomari: Biniam Habte    Tuomari: Timo Kalenius    
 
2014-11-29 1130 C15-pojat P00 Y LTU -PIPS YJ 2 - KSF Ruukkihalli 340064
Tuomari: Juha Suomi    Tuomari: Kim Björklund    
 
2014-11-29 1200 Futsal Kolmonen PiPS 2 - AFC Campus Piikkiön liikuntahal 338818
Tuomari: Gabriel Anton    Tuomari: Pekka Toivonen    
 
2014-11-29 1200 D13-pojat P02 L LTU - TPK Samppalinnan sali 339570
Tuomari: Timo Kalenius    Tuomari: Biniam Habte    
 
2014-11-29 1215 D12-pojat P03 L FC RP - SalPa Valkoinen Ruskotalo 339640
Tuomari: Oskari Helenius    Tuomari: Elvedin Fiso    
 
2014-11-29 1230 Futsal Kakkonen TPK 2 - FC Halikko Caribia halli 337054
Tuomari: Kenan Jamakovic    Tuomari: Montassar Labbene    
 
2014-11-29 1245 D12-pojat P03 L SalPa Valkoinen - RaiFu Vihreä Ruskotalo 339641
Tuomari: Elvedin Fiso    Tuomari: Oskari Helenius    
 
2014-11-29 1300 Futsal Kakkonen KSF - FC NU Ruukkihalli 337039
Tuomari: Timo Vuorinen    Tuomari: Nihad Hajric    
 
2014-11-29 1300 Futsal-Ykkönen LoPS - FC Persia Loimaa liikuntahalli 335149
 
2014-11-29 1315 D12-pojat P03 L RaiFu Vihreä - FC RP Ruskotalo 339642
Tuomari: Oskari Helenius    Tuomari: Elvedin Fiso    
 
2014-11-29 1330 C15 P00 Aluelii SalPa - KaaPo Salo KHT 343101
Tuomari: Markku Yli-Alho    Avustava tuomari: Veli-Matti Leppänen    Avustava tuomari: Ville Päivärinta    
 
2014-11-29 1400 D12 P03 Aluelii PIF Red - TuNL Valkoinen Parainen Aktia Arena 343064
Tuomari: Janne Kinnunen    
 
2014-11-29 1415 Futsal Kakkonen ÅIFK - KF Kosova Caribia halli 337023
Tuomari: Montassar Labbene    Tuomari: Arttu Parkkinen    
 
2014-11-29 1430 Futsal Vitonen TuKV 2 - Lieto2 Ilpoisten palloiluha 340426
Tuomari: Jari Taipale    Tuomari: Nermin Okic    
 
2014-11-29 1500 Futsal Kakkonen LTU - Lieto Piikkiön liikuntahal 337022
Tuomari: Adnan Ibrahimi (Myy)    Tuomari: Gabriel Anton    
 
2014-11-29 1530 Futsal Vitonen Lieto2 - RaiFu 3 Ilpoisten palloiluha 340427
Tuomari: Nermin Okic    Tuomari: Jari Taipale    
 
2014-11-29 1630 Futsal Vitonen RaiFu 3 - TuKV 2 Ilpoisten palloiluha 340428
Tuomari: Jari Taipale    Tuomari: Nermin Okic    
 
2014-11-29 1730 Futsal Vitonen PaiHa - TuKV 3 Caribia halli 340436
Tuomari: Jussi Hiltunen    Tuomari: Samu Halmetniemi    
 
2014-11-29 1800 Futsal-Liiga TPK - KylVe Leijona F Samppalinnan sali 335291
 
2014-11-29 1800 Futsal Cup AU - SUMU/Tekomo Alastaro halli 343584
Tuomari: Mika Wahlstén    Tuomari: Marko Reinikainen (Myy)    
 
2014-11-29 1830 Naiset Kakkonen TuTe - AFC Campus Ilpoisten palloiluha 339700
Tuomari: Roosa Tuomi    Tuomari: Essi Riikonen    
 
2014-11-29 1830 Futsal Vitonen TuKV 3 - LoPS 2 Caribia halli 340430
Tuomari: Samu Halmetniemi    Tuomari: Jussi Hiltunen    
 
2014-11-29 1930 Futsal Vitonen LoPS 2 - PaiHa Caribia halli 340420
Tuomari: Jussi Hiltunen    Tuomari: Samu Halmetniemi    
 
2014-11-29 1930 Naiset Kakkonen AFC Campus - TuWe 2 Ilpoisten palloiluha 339701
Tuomari: Gabriel Anton    Tuomari: Roosa Tuomi    
 
2014-11-29 2030 Naiset Kakkonen TuWe 2 - TuTe Ilpoisten palloiluha 339702
Tuomari: Essi Riikonen    Tuomari: Gabriel Anton    
 
2014-11-30 1030 C-tytöt T00/01 PaiHa T01 - PiPS T01-03 OP-Areena, Aura 339480
Tuomari: Essi Riikonen    Tuomari: Mei Vuorinen    
 
2014-11-30 1030 Naiset Kakkonen ÅIFK - SalPa Ilpoisten palloiluha 339703
Tuomari: Gabriel Anton    Tuomari: Elvedin Fiso    
 
2014-11-30 1100 E11-pojat P04 L Lieto punamusta - Lieto valkoinen Lieto-halli 339739
 
2014-11-30 1100 C-tytöt T00/01 SalPa C-tytöt - RaiFu T00 OP-Areena, Aura 339487
Tuomari: Mei Vuorinen    Tuomari: Essi Riikonen    
 
2014-11-30 1100 Futsal Kolmonen KF Kosova 2 - PiPS 2 Samppalinnan sali 338859
Tuomari: Aleksi Makkonen    Tuomari: Juha Laine    
 
2014-11-30 1100 Harjoitusottelu TuPy/KaaPo YJ T - TuPy T00 Kaarina KHT 343646
Tuomari: Timo Vihersaari    
 
2014-11-30 1115 C14 P01 Aluelii ÅIFK Musta - FC Inter Mustat Kupittaa 5 KHT 343088
 
2014-11-30 1130 C-tytöt T00/01 SalPa C-tytöt - PaiHa T01 OP-Areena, Aura 339478
Tuomari: Essi Riikonen    Tuomari: Mei Vuorinen    
 
2014-11-30 1130 E11-pojat P04 L RaiFu valkoinen - RaiFu vihreä Lieto-halli 339740
 
2014-11-30 1130 Naiset Kakkonen SalPa - TuWe Ilpoisten palloiluha 339704
Tuomari: Oskari Helenius    Tuomari: Gabriel Anton    
 
2014-11-30 1200 D12 P03 Aluelii SalPa - TPS valkoinen Salo KHT 343067
 
2014-11-30 1200 E11-pojat P04 L RaiFu valkoinen - Lieto punamusta Lieto-halli 339741
 
2014-11-30 1200 C-tytöt T00/01 PiPS T01-03 - RaiFu T00 OP-Areena, Aura 339496
Tuomari: Mei Vuorinen    Tuomari: Essi Riikonen    
 
2014-11-30 1230 C-tytöt T00/01 RaiFu T00 - PaiHa T01 OP-Areena, Aura 339489
Tuomari: Essi Riikonen    Tuomari: Mei Vuorinen    
 
2014-11-30 1230 E11-pojat P04 L RaiFu vihreä - Lieto valkoinen Lieto-halli 339742
 
2014-11-30 1230 Naiset Kakkonen TuWe - ÅIFK Ilpoisten palloiluha 339705
Tuomari: Elvedin Fiso    Tuomari: Oskari Helenius    
 
2014-11-30 1245 Futsal Kakkonen TuTe FS - PiPS Samppalinnan sali 337034
Tuomari: Timo Vuorinen    Tuomari: Amer Coloman    
 
2014-11-30 1300 C15 P00 Aluelii ÅIFK Musta - TuWe Punainen Kupittaa 5 KHT 343103
 
2014-11-30 1300 C-tytöt T00/01 SalPa C-tytöt - PiPS T01-03 OP-Areena, Aura 339482
Tuomari: Mei Vuorinen    Tuomari: Essi Riikonen    
 
2014-11-30 1300 E11-pojat P04 L Lieto punamusta - RaiFu vihreä Lieto-halli 339743
 
2014-11-30 1330 E11-pojat P04 L Lieto valkoinen - RaiFu valkoinen Lieto-halli 339744
 
2014-11-30 1400 Naiset Kolmonen PaiHa Valkoiset - TPS Harraste OP-Areena, Aura 340355
Tuomari: Urim Hoda    Tuomari: Marko Reinikainen    
 
2014-11-30 1400 C15 P00 Aluelii FC Inter Sinise - SalPa Kupittaa 2 KHT 343099
 
2014-11-30 1430 C-pojat P00/01 KaaPo Mustat - FC Halikko Littoisten monitoimi 339462
Tuomari: Mika Wahlstén    Tuomari: Nihad Hajric    
 
2014-11-30 1500 Futsal-Liiga SoVo - FC YPA Sievi Fu Someron halli 335195
 
2014-11-30 1500 Naiset Kolmonen PaiHa Ladies - PiPS Naiset Piikkiön liikuntahal 340356
Tuomari: Oskari Helenius    Tuomari: Valter Paukku    
 
2014-11-30 1515 C-pojat P00/01 KaaPo Mustat - SoVo YJ Littoisten monitoimi 339413
Tuomari: Nihad Hajric    Tuomari: Mika Wahlstén    
 
2014-11-30 1515 Naiset Kolmonen APU - PaiHa Valkoiset OP-Areena, Aura 340357
Tuomari: Urim Hoda    Tuomari: Marko Reinikainen    
 
2014-11-30 1545 C-pojat P00/01 FC Halikko - KaaPo Littoisten monitoimi 339414
Tuomari: Mika Wahlstén    Tuomari: Nihad Hajric    
 
2014-11-30 1615 C-pojat P00/01 FC Halikko - KaaPo Mustat Littoisten monitoimi 339415
Tuomari: Nihad Hajric    Tuomari: Mika Wahlstén    
 
2014-11-30 1645 C-pojat P00/01 SoVo YJ - KaaPo Littoisten monitoimi 339416
Tuomari: Mika Wahlstén    Tuomari: Nihad Hajric    
 
Tuomaritoiminta - Ottelu/Tuomarit - Piirin erotuomarit