FI
  SE
  UK
Etusivu Liitto/Piiri Seurat Joukkueet Sarjat Ottelut Tuomarit Ohje Tapahtumat Kirjaudu
SPL Turku     2014-8-28    



 Etusivu

 Liitto/Liitto/Piiri

 Sarjat

 Tapahtumat

 Ottelut

 Tuomaritoiminta

 Seurat

 Joukkueet

 Henkilöt

 Kirjaudu

  FI   SE   UK

TUOMARITOIMINTA

  Vapaat ottelut

  Ottelu/Tuomarit

  Erotuomarikerhot


 EROTUOMARIKERHO

  Ottelut

  Henkilöt

  Etk seurat


Sähköposti sami.kattelus@palloliitto.fi
Www http://turku.palloliitto.fi
Puhelin +35825151924
 
Erotuomarikerho
-
ab
Pvm Klo Sarja KotiVieras Kenttä
2014-08-28 1800 P02 Alueliiga 9 RaiFu - TPS YJ 2 Raisio Kerttula KHT 330786
Tuomari: Kimmo Tuominen    
 
2014-08-28 1800 T99/00 7v7 syks FC RP - RaiFu Rusko KHT B 332268
Tuomari: Elvedin Fiso    
 
2014-08-28 1800 T04 7v7 syksy TuNL T04 sinine - MaPS Teräsrautela A 331911
 
2014-08-28 1815 P01 7v7 syksy TPS mustavalkoi - PaiHa Kupittaa 2 KHT A 332355
Tuomari: Jari-Pekka Penger    
 
2014-08-28 1815 P01 7v7 syksy FC Inter Sinise - KaaPo Kupittaa 2 KHT B 332353
Tuomari: Timo Vihersaari    
 
2014-08-28 1830 T01/02 7v7 syks YlKiri - ÅIFK Yläne koulukeskus 332228
Tuomari: Urim Hoda    
 
2014-08-28 1830 P00 Ykkönen syk UPK - PeU Uusikaupunki Palloke 331699
Tuomari: Jerry Leppänen    
 
2014-08-28 1900 P02 7v7 syksy UPK - ÅIFK Keltamusta Sorvakon urheilukent 332333
Tuomari: Jarkko Rantanen    
 
2014-08-28 1900 T03 7v7 syksy TuNL Pohjoinen - PaiHa YJ Teräsrautela B 332061
 
2014-08-28 1900 Syksy C14-tytöt SalPa/YJ - PK-35 Salo nurmi 4 326061
Tuomari: Arttu Kyynäräinen    Avustava tuomari: Tuomas Koskinen    Avustava tuomari: Johannes Korhonen    
 
2014-08-28 1900 P01 9v9 Liiga s FC Halikko - MaPS Halikko nurmi 331265
Tuomari: Markku Yli-Alho    
 
2014-08-28 1900 Naiset Kolmonen AFC Campus - PIF Impivaara nurmi 307846
Tuomari: Lasse Viljanen    
 
2014-08-28 1915 P01 7v7 syksy FC RP - LTU Musta Rusko KHT B 332352
Tuomari: Iida-sofia Marttia    
 
2014-08-28 1915 Kolmonen JyTy - Wilpas Yläkenttä KHT 299897
Tuomari: Jesse Virtanen    Avustava tuomari: Kenan Jamakovic    Avustava tuomari: Jenni Mahlamäki    
 
2014-08-28 1930 B Kolmonen syks FC Inter 3 - TuKV 2 Kupittaa 2 KHT 331746
Tuomari: Anssi Koskinen    Avustava tuomari: Henry Lehtonen    Avustava tuomari: Janika Tiensuu    
 
2014-08-28 1930 Kutonen lohko 2 PaiHa 2 - MarttMu Paimio KHT 306730
Tuomari: Topias Terho    
 
2014-08-28 2000 Naiset 7v7 syks TuWe 3 - SalPa B2 Parkki B 332473
Tuomari: Uri Seera    
 
2014-08-28 2000 M50 ÅIFK - FC RP Parkki A 306517
Tuomari: Tonci Zuvela    
 
2014-08-28 2000 Kuntoliiga syks Martin Palermo - FC Forest Kupittaa 5 KHT B 333211
Tuomari: Ahmed Ibrahim    
 
2014-08-28 2000 M45 PiPS - KaaPo Piikkiö OVEX-Areena 306381
Tuomari: Tapio Vauranto    
 
2014-08-28 2100 Kuntoliiga syks Hanhipuiston Va - Sporting TG Kupittaa 5 KHT A 333214
Tuomari: Esko Keskitalo    
 
2014-08-28 2100 Kuntoliiga syks FC Mustat Kukot - Mikan Enkelit Kupittaa 2 KHT B 333102
Tuomari: Arttu Parkkinen    
 
2014-08-28 2100 M35 11v11 ylälo RaiFu - TPS Raisio Kerttula KHT 306132
Tuomari: Esa Vehviläinen    
 
2014-08-28 2100 Kuntoliiga syks FC Kaatokerho - D-Team Turku Kupittaa 5 KHT B 333213
Tuomari: Ahmed Ibrahim    
 
2014-08-28 2100 Kuntoliiga syks FC Hyvä Yritys - Perjantaipojat Kupittaa 2 KHT A 333101
Tuomari: Bujar Hajdini    
 
2014-08-28 2100 Naiset 7v7 syks LTU - PaiHa Ladies Littoinen KHT A 332514
Tuomari: Matti Toivio    
 
2014-08-29 1800 P03 7v7 Ykkönen PIF White - MarttMu Parainen Aktia B 332171
 
2014-08-29 1800 P04 7v7 Liiga s RaiFu Valkoinen - SalPa Sininen Ihala KHT 331864
 
2014-08-29 1800 B-tytöt Ykkönen FC Halikko - PaiHa BT Salo KHT 328276
Tuomari: Laura Koskinen    Avustava tuomari: Eetu Vesterinen    Avustava tuomari: Tuomas Koskinen    
 
2014-08-29 1800 Naiset 7v7 syks AC Sauvo - Lieto 2 Sauvo OP-Hakkispaana 332517
Tuomari: Kim Björklund    
 
2014-08-29 1800 Naiset 7v7 syks ÅIFK 2 - KaaPS Ladies Parkki A 332470
Tuomari: Anssi Koskinen    
 
2014-08-29 1800 T01/02 7v7 syks APU T 01-02 - MaPS T00-02 Aura tekonurmi 332239
Tuomari: Elisa Viitasalo    
 
2014-08-29 1800 T03 7v7 syksy SalPa T03/04 - MynPa tytöt T03 Salo Paukkula Nurmi 332065
 
2014-08-29 1800 B Kolmonen syks PöKa - MaPS Riihikosken urheiluk 331766
Tuomari: Simon Ekman    Avustava tuomari: Ari Nurminen    Avustava tuomari: Hanna Kurronen    
 
2014-08-29 1800 Naiset 7v7 syks TuPy - RaiFu Parkki B 332469
Tuomari: Gabriel Anton    
 
2014-08-29 1800 P03 7v7 Ykkönen MaPS vihreä - KSF svart Taponketo KHT A 332197
 
2014-08-29 1800 P04 7v7 Liiga s Wilpas Salo Uni - KaaPo Mustat Muurla 331865
 
2014-08-29 1830 Kolmonen Lieto - TPK Lieto Keskuskenttä 299912
Tuomari: Adnan Ibrahimi    Avustava tuomari: Montassar Labbene    Avustava tuomari: Radhwan Al-amarah    
 
2014-08-29 1830 Kolmonen TuWe - LTU Raunistula KHT 299901
Tuomari: Arton Ibrahimi    Avustava tuomari: Sami Rissanen    Avustava tuomari: Vera Lehtinen    
 
2014-08-29 1830 Kutonen lohko 3 Magen AK - LoPS 2 Raisio Raikula nurmi 310960
Tuomari: Juha Saarinen    
 
2014-08-29 1830 Kolmonen KaaPo - VG-62 Kaarina Keskuskenttä 299890
Tuomari: Niko Mättö (Myy)    Avustava tuomari: Henri Terho    Avustava tuomari: Jere Wikström    
 
2014-08-29 1830 T01 9v9 syksy KSF - FC Halikko Amospuisto nurmi 1 331339
Tuomari: Pasi Karjunen    
 
2014-08-29 1830 Nelonen KaaRe - TPK 2 Kaarina Keskuskenttä 300316
Tuomari: Joonas Salminen    Avustava tuomari: Nermin Okic (Myy)    Avustava tuomari: Antti Kinnunen    
 
2014-08-29 1915 T01/02 7v7 syks RaiFu T01-02 - KaaPo Mustat Ihala KHT 332240
Tuomari: Kari Jälkö    
 
2014-08-29 1915 Vitonen lohko 2 FC NU - AFC Campus Kupittaa 2 KHT 305906
Tuomari: Tomi Heikkilä    Avustava tuomari: Janne Laine    Avustava tuomari: Veijo Lösönen    
 
2014-08-29 1915 Vitonen lohko 1 Heitto - TuWe 2 Parkki 305670
Tuomari: Gabriel Anton    Avustava tuomari: Lennart Komp    Avustava tuomari: Marika Tiensuu    
 
2014-08-29 1915 Nelonen FC RP - Hot Lips Rusko KHT 300287
Tuomari: Nihad Hajric    Avustava tuomari: Joona Välilehto    Avustava tuomari: Kimmo Murto    
 
2014-08-29 1930 Nelonen SaTo - PaiHa Salo KHT 300313
Tuomari: Teemu Kujanpää    Avustava tuomari: Pasi Lehtonen    Avustava tuomari: Paul Lipiäinen    
 
2014-08-29 1930 Vitonen lohko 2 KaaPS - SoVo 2 Kaarina KHT 305962
Tuomari: Juuso Kurokallio    Avustava tuomari: Mika Wahlstén    Avustava tuomari: Niklas Lehto    
 
2014-08-29 2000 Kuntoliiga syks FC Bunkkeri - Ligan FC Kupittaa 5 KHT B 333071
Tuomari: Ahmed Ibrahim    
 
2014-08-29 2000 Kuntoliiga syks FC Tekninen Mäy - KäDy Kupittaa 5 KHT A 333072
Tuomari: Bujar Hajdini    
 
2014-08-29 2100 Kuntoliiga syks FC Skala - Röda Laget Kupittaa 5 KHT A 333074
Tuomari: Jari-Pekka Penger    
 
2014-08-29 2100 Naiset 7v7 syks TPS Harraste - MaPS Parkki A 332515
Tuomari: Lasse Viljanen    
 
2014-08-29 2100 Kuntoliiga syks Danske United - FC Obelix Kupittaa 2 KHT A 333128
Tuomari: Elvedin Fiso    
 
2014-08-29 2100 Kuntoliiga syks FC qUKI - FC Qaran Kupittaa 5 KHT B 333073
Tuomari: Said Jimaale    
 
2014-08-29 2100 Kuntoliiga syks Hurrikaanit - FC KGB Kupittaa 2 KHT B 333127
Tuomari: Bujar Hajdini    
 
2014-08-29 2100 Naiset 7v7 syks TuPy 3 - TuWe 4 Parkki B 332516
Tuomari: Tonci Zuvela    
 
2014-08-30 Naisten Liiga ÅU - TPS Bengstböle Idrotts 294840
 
2014-08-30 1030 P03 7v7 Liiga s KaaPo musta - KaaPo Keltaiset Kaarina KHT B 332006
 
2014-08-30 1030 P04 7v7 Liiga s KaaPo Luotoset - PIF Kaarina KHT A 331795
 
2014-08-30 1100 P03 7v7 Ykkönen FC Halikko Unit - AU Hippo-arena B 332198
 
2014-08-30 1145 T99/00 7v7 syks KaaPo Mustat - AU Kaarina KHT A 332266
Tuomari: Iida-sofia Marttia    
 
2014-08-30 1200 P04 5v5 Ykkönen Jyske - LoPS Borussia Halikko nurmi B 332681
 
2014-08-30 1200 P04 5v5 Ykkönen FC Halikko Unit - MynPa valkoinen Halikko nurmi A 332678
 
2014-08-30 1200 P05 5v5 Ykkönen Jyske - APU Taponketo halli B 332813
 
2014-08-30 1200 P05 5v5 Ykkönen MaPS Vihreä - PIF Red Taponketo halli A 332810
 
2014-08-30 1200 P04 5v5 Ykkönen MynPa oranssi - YlKiri Lieto KHT B 332595
 
2014-08-30 1200 P04 5v5 Ykkönen Lieto punaiset - Lieto valkoiset Lieto KHT A 332592
 
2014-08-30 1200 P07 5v5 syksy PaiHa Vihreät - RaiFu Tiikerit Paimio KHT B 332909
 
2014-08-30 1200 P03 7v7 Ykkönen PöKa - SalPa Valkoinen Riihikosken urheiluk 332173
 
2014-08-30 1200 P07 5v5 syksy PaiHa Mustat - PiPS Paimio KHT A 332906
 
2014-08-30 1200 P05 5v5 Liiga s KaaNa Littoinen - KaaPo Haapaniem Rusko KHT B 332709
 
2014-08-30 1200 P05 5v5 Liiga s FC RP - VG-62 Rusko KHT A 332706
 
2014-08-30 1245 P07 5v5 syksy PaiHa Vihreät - PiPS Paimio KHT B 332908
 
2014-08-30 1245 P07 5v5 syksy RaiFu Tiikerit - PaiHa Mustat Paimio KHT A 332907
 
2014-08-30 1300 P01 9v9 Liiga s LoPS - PIF Hirvikoski 331229
Tuomari: Pekka Toivonen    
 
2014-08-30 1300 P99 Alueliiga s ÅIFK mustat - Ilves Keltainen Kupittaa 1 329930
Tuomari: Martin Granström    Avustava tuomari: Rafael Salmi    Avustava tuomari: Simon Ekman    
 
2014-08-30 1300 Syksy C14-tytöt TPS/YJ - SalPa/YJ Impivaara nurmi 326064
Tuomari: Joonas Ketoja    Avustava tuomari: Emilia Siintola    Avustava tuomari: Atte Sanaksenaho (Myy)    
 
2014-08-30 1300 P03 7v7 Liiga s SalPa Sininen - PaiHa valkoiset Muurla 331961
 
2014-08-30 1300 P99/00 7v7 syks RaiFu Musta - PiPS Ihala KHT 332398
Tuomari: Tonci Zuvela    
 
2014-08-30 1300 T04 7v7 syksy UPK - KSF Sorvakon urheilukent 331914
 
2014-08-30 1300 P99 Ykkönen syk Peimari Utd - MarttMu Sauvo OP-Hakkispaana 331723
Tuomari: Kim Björklund    
 
2014-08-30 1300 B Kakkonen syks TPS 3 - RaiFu Kupittaa 2 KHT 329720
Tuomari: Rachid Lagrari    Avustava tuomari: Marios Steliou    Avustava tuomari: Ahmed Ibrahim (Myy)    
 
2014-08-30 1300 A-pojat Ykkönen MaPS YJ - HJS Akatemia YJ Masku Taponketo nurm 328955
Tuomari: Joonas Salminen    Avustava tuomari: Montassar Labbene    Avustava tuomari: Kenan Jamakovic    
 
2014-08-30 1300 B-pojat SM TPS - TPV Kupittaa 8 nurmi 316360
Tuomari: Samuli Stenman    Avustava tuomari: Sami Rissanen    Avustava tuomari: Joona Välilehto    
 
2014-08-30 1315 P05 5v5 Ykkönen APU - MaPS Vihreä Taponketo halli A 332811
 
2014-08-30 1315 P05 5v5 Liiga s KaaNa Littoinen - VG-62 Rusko KHT B 332708
 
2014-08-30 1315 P04 5v5 Ykkönen MynPa oranssi - Lieto punaiset Lieto KHT A 332593
 
2014-08-30 1315 P05 5v5 Liiga s KaaPo Haapaniem - FC RP Rusko KHT A 332707
 
2014-08-30 1315 P04 5v5 Ykkönen Jyske - MynPa valkoinen Halikko nurmi B 332680
 
2014-08-30 1315 P05 5v5 Ykkönen Jyske - PIF Red Taponketo halli B 332812
 
2014-08-30 1315 P04 5v5 Ykkönen LoPS Borussia - FC Halikko Unit Halikko nurmi A 332679
 
2014-08-30 1315 P04 5v5 Ykkönen Lieto valkoiset - YlKiri Lieto KHT B 332594
 
2014-08-30 1330 P04 7v7 Liiga s SoVo - RaiFu Vihreä Somero KHT A 331796
 
2014-08-30 1330 P02 Alueliiga 9 ÅIFK Musta - Ilves Keltainen Kupittaa 5 KHT A 330785
Tuomari: Valtteri Virmajoki    
 
2014-08-30 1400 P06 5v5 syksy l PIF - PöKa Laitila keskuskenttä 332881
 
2014-08-30 1400 P06 5v5 syksy l Jyske - RaiFu Kanuunat Laitila keskuskenttä 332878
 
2014-08-30 1400 Kolmonen PIF - FC Åland Parainen Pajbacka nu 299894
Tuomari: Ari-petteri Finnberg    Avustava tuomari: Jere Wikström    Avustava tuomari: Tomi Keipi    
 
2014-08-30 1415 P02 7v7 syksy LoPS United - FC TarU siniset Hirvikoski 332334
Tuomari: Hanna Kurronen    
 
2014-08-30 1430 P03 7v7 Ykkönen Lieto - VG-62 Yellow Lieto KHT B 332200
 
2014-08-30 1445 T99/00 7v7 syks SoVo YJ - PIF Somero KHT A 332269
Tuomari: Sami Keto-oja    
 
2014-08-30 1500 Vitonen lohko 1 PiPS - FC Komar Piikkiö Keskusurheil 305665
Tuomari: Henri Terho    Avustava tuomari: Kimmo Tuominen    Avustava tuomari: Jussi Mäkikangas    
 
2014-08-30 1500 A-pojat Ykkönen FC Kaarina YJ - NuPS Kaarina Keskuskenttä 328980
Tuomari: Veli-Matti Leppänen    Avustava tuomari: Laura Koskinen (Myy)    Avustava tuomari: Pasi Lehtonen    
 
2014-08-30 1500 Nelonen UPK - TuTo Uusikaupunki Palloke 300318
Tuomari: Samu Halmetniemi    Avustava tuomari: Toivo Jalonen    Avustava tuomari: Jerry Leppänen    
 
2014-08-30 1500 Naisten Ykkönen TuWe - PK K-U Raunistula KHT 333775
Tuomari: Matti Sairanen    Avustava tuomari: Mika Wahlstén    Avustava tuomari: Anssi Koskinen    
 
2014-08-30 1500 P06 5v5 syksy l PIF - RaiFu Kanuunat Laitila keskuskenttä 332880
 
2014-08-30 1500 A-pojat SM TPS - FC Haka yj Kupittaa 8 nurmi 316468
Tuomari: Pouria Notash    Avustava tuomari: Tuomas Huovinen    Avustava tuomari: Aleksei Ivanov    
 
2014-08-30 1500 P06 5v5 syksy l PöKa - Jyske Laitila keskuskenttä 332879
 
2014-08-30 1500 P00 Alueliiga s TPS YJ 2 - PP-70 Kupittaa 1 329996
Tuomari: Simon Ekman    Avustava tuomari: Marios Steliou    Avustava tuomari: Martin Granström    
 
2014-08-30 1530 P99 Alueliiga s Lieto YJ - TuWe Lieto Keskuskenttä 329929
Tuomari: Valter Paukku    Avustava tuomari: Marko Reinikainen    Avustava tuomari: Robin Nyberg (Myy)    
 
2014-08-30 1600 Vitonen lohko 2 KY-Sport - LTU 2 Kupittaa 2 KHT 305931
Tuomari: Nihad Hajric    Avustava tuomari: Joni Keto-tokoi    Avustava tuomari: Lennart Komp    
 
2014-08-30 1600 Kutonen lohko 2 Ryhti - AC Sauvo 2 Raisio Kerttula nurm 306733
Tuomari: Heikki Jakonen    
 
2014-08-30 1700 A-pojat Ykkönen PIF - MuSa Parainen Pajbacka nu 328956
Tuomari: Jan Forsberg (Myy)    Avustava tuomari: Tomi Keipi (Myy)    Avustava tuomari: Juha Hyssälä    
 
2014-08-30 1700 Kutonen lohko 1 TPK 3 - KuuLa Raunistula KHT 310835
Tuomari: Lasse Viljanen    
 
2014-08-30 1845 Kutonen lohko 1 FC Dynamo - ÅCF 2 Raunistula KHT 310847
Tuomari: Juha Laine    
 
2014-08-30 1900 Vitonen lohko 1 TuKV - SC Wolves Yläkenttä KHT 305708
Tuomari: Matti Paaso    Avustava tuomari: Marko Reinikainen    Avustava tuomari: Marios Steliou    
 
2014-08-31 1100 P05 5v5 Liiga s KaaPo Haapaniem - PiPS Musta Kaarina KHT A 332698
 
2014-08-31 1100 P05 5v5 Liiga s FC Halikko - VG-62 Kaarina KHT B 332700
 
2014-08-31 1100 P03 7v7 Ykkönen Peimari Utd - LoPS Hurjat Paimio KHT A 332199
 
2014-08-31 1115 P05 5v5 Liiga s MaPS Valkoinen - RaiFu Kanuunat Kupittaa 2 KHT B 332737
 
2014-08-31 1115 P05 5v5 Liiga s TPS 06 - TPS Kupittaa 2 KHT A 332734
 
2014-08-31 1130 B Kolmonen syks TuWe 2 - PöKa Raunistula KHT 331770
Tuomari: Biniam Habte    Avustava tuomari: Marios Steliou    Avustava tuomari: Simon Ekman    
 
2014-08-31 1200 P05 5v5 Ykkönen MynPa - PiPS Punainen Lieto KHT B 332769
 
2014-08-31 1200 P05 5v5 Ykkönen Lieto musta - OU Lieto KHT A 332766
 
2014-08-31 1200 P02 Kakkonen 9v LTU - Jyske-03 Littoinen KHT 331649
Tuomari: Otto Suikki    
 
2014-08-31 1215 P05 5v5 Liiga s FC Halikko - PiPS Musta Kaarina KHT B 332699
 
2014-08-31 1215 P05 5v5 Liiga s VG-62 - KaaPo Haapaniem Kaarina KHT A 332701
 
2014-08-31 1230 P05 5v5 Liiga s TPS 06 - MaPS Valkoinen Kupittaa 2 KHT A 332736
 
2014-08-31 1230 P05 5v5 Liiga s TPS - RaiFu Kanuunat Kupittaa 2 KHT B 332735
 
2014-08-31 1300 P03 7v7 Ykkönen RaiFu 2 - KaaPo Ihala KHT 332196
 
2014-08-31 1300 P99 Ykkönen syk LoPS - FC Halikko/Wilp Hirvikoski 331721
Tuomari: Urim Hoda    
 
2014-08-31 1300 T99-00 Alueliig PaiHa - NiceF Paimio KHT 330842
Tuomari: Topias Terho    Avustava tuomari: Janika Tiensuu    Avustava tuomari: Ari Nurminen    
 
2014-08-31 1300 P06 5v5 syksy l APU - SoVo vihreä Rusko KHT B 332837
 
2014-08-31 1300 P06 5v5 syksy l FC RP - MynPa Rusko KHT A 332834
 
2014-08-31 1300 T04 7v7 syksy FC Halikko Tima - KaaPo Hippo-arena B 331946
 
2014-08-31 1300 T99-00 Alueliig TuPy - Karhu-Futis YJ Impivaara nurmi 330857
Tuomari: Joni Keto-tokoi    Avustava tuomari: Jenni Hukka    Avustava tuomari: Ahmed Ibrahim    
 
2014-08-31 1300 B Kakkonen syks MaPS - MuSa Masku Taponketo nurm 329722
Tuomari: Samu Halmetniemi    Avustava tuomari: Kimmo Tuominen    Avustava tuomari: Roosa Tuomi    
 
2014-08-31 1300 Syksy D13-pojat TPS/YJ - VJS Kupittaa 5 KHT 325006
Tuomari: Jussi Mäkikangas    Avustava tuomari: Atte Sanaksenaho (Myy)    Avustava tuomari: Emilia Siintola    
 
2014-08-31 1315 P05 5v5 Ykkönen OU - PiPS Punainen Lieto KHT B 332767
 
2014-08-31 1315 P05 5v5 Ykkönen Lieto musta - MynPa Lieto KHT A 332768
 
2014-08-31 1330 P99 Liiga syksy LTU Mustat - FC RP YJ Littoinen KHT 331022
Tuomari: Joonas Ketoja (Myy)    
 
2014-08-31 1330 P00 Alueliiga s TuWe Punainen - ÅIFK Musta Raunistula KHT 329992
Tuomari: Simon Ekman    Avustava tuomari: Lukas Ekman (Myy)    Avustava tuomari: Marios Steliou    
 
2014-08-31 1400 P06 5v5 syksy l FC RP - APU Rusko KHT A 332836
 
2014-08-31 1400 P06 5v5 syksy l MynPa - SoVo vihreä Rusko KHT B 332835
 
2014-08-31 1430 Syksy C15-tytöt TPS - Ilves/YJ Impivaara nurmi 323741
Tuomari: Rafael Salmi    Avustava tuomari: Maksim Niskanen    Avustava tuomari: Marko Reinikainen    
 
2014-08-31 1500 P01 ykkönen 9v9 LTU - SCR YJ Littoinen KHT 331451
Tuomari: Mei Vuorinen    
 
2014-08-31 1500 A-pojat Ykkönen RaiFu - TPV Raisio Kerttula KHT 328987
Tuomari: Samuli Stenman    Avustava tuomari: Santeri Ojala    Avustava tuomari: Tuomas Huovinen    
 
2014-08-31 1500 Naiset Kolmonen SalPa - FC Vapsi Salo KHT 307850
Tuomari: Mika Virta    
 
2014-08-31 1500 Syksy C14-pojat FC Inter - Honka Kupittaa 1 325464
Tuomari: Biniam Habte    Avustava tuomari: Teemu Pura    Avustava tuomari: Mika Niemeläinen    
 
2014-08-31 1500 Naiset Nelonen APU - PJK Aura Nurmi 311401
Tuomari: Gabriel Anton    
 
2014-08-31 1515 Naiset Kolmonen TuWe 2 - I-Kissat Raunistula KHT 307842
Tuomari: Lasse Viljanen    
 
2014-08-31 1600 Kakkonen Eteläi SoVo - SalPa Somero 297464
Avustava tuomari: Timo Vuorinen    Avustava tuomari: Lotta Vuorio    
 
2014-08-31 1615 P00 Ykkönen syk LTU - TuKV Littoinen KHT 331700
Tuomari: Elvedin Fiso (Myy)    
 
2014-08-31 1800 Naisten Kakkone Lieto - ÅIFK Lieto Keskuskenttä 300399
Tuomari: Henry Lehtonen    Avustava tuomari: Janika Tiensuu    Avustava tuomari: Emilia Siintola    
 
2014-08-31 1815 Kutonen lohko 3 Torre Calcio - FC NU 2 Raunistula KHT 310943
Tuomari: Heikki Jakonen    
 
2014-08-31 1830 Veikkausliiga TPS - RoPS Veritas Stadion 296889
 
2014-08-31 1830 Veikkausliiga IFK Mariehamn - MYPA Wiklöf Holding Arena 296911
 
2014-09-01 1730 P01 9v9 Liiga s FC Inter Sinise - KaaPo Jäkärlän nurmi 331268
Tuomari: Radhwan Al-amarah    
 
2014-09-01 1800 P99/00 7v7 syks Jyske -00 - APU 00-01 Laitila Keskuskenttä 332402
Tuomari: Marko Onnela    
 
2014-09-01 1800 T03 7v7 syksy MynPa tytöt T03 - FC Halikko Laurin koulu KHT B 332070
 
2014-09-01 1800 P02 Liiga 9v9 s PIF - SalPa Parainen Koivuhaka n 331291
Tuomari: Nihad Hajric    
 
2014-09-01 1800 P03 7v7 Liiga s MaPS musta - TPS Taponketo KHT B 332045
 
2014-09-01 1800 P02 Liiga 9v9 s TPS - MaPS Vihreä Kupittaa 5 KHT B 331290
Tuomari: Atte Sanaksenaho    
 
2014-09-01 1800 P02 Ykkönen 9v9 PaiHa vihreät - RaiFu Vihreä Paimio KHT 331591
Tuomari: Arttu Hentula    
 
2014-09-01 1800 T01 9v9 syksy APU T 01-02 - RaiFu Aura Nurmi 331370
Tuomari: Elvedin Fiso    
 
2014-09-01 1800 P03 7v7 Ykkönen AU - MaPS vihreä Alastaro 332203
 
2014-09-01 1800 P03 7v7 Liiga s RaiFu 1 - PIF Red Ihala KHT 332004
 
2014-09-01 1800 P01 ykkönen 9v9 VG-62 - ÅIFK Keltamusta Naantali KHT A 331455
Tuomari: Kim Kankare    
 
2014-09-01 1800 P00 Liiga syksy TPK - ÅIFK Keltainen Kupittaa 1 331155
Tuomari: Arttu Alander    
 
2014-09-01 1830 Nelonen FC Inter 2 - KaaRe Yläkenttä KHT 300319
Tuomari: Minna Mäenpää    Avustava tuomari: Joni Keto-tokoi    Avustava tuomari: Matti Salakka    
 
2014-09-01 1830 P00 Liiga syksy MynPa - FC Inter Sinise Mynämäki Urheilukesk 331156
Tuomari: Oskari Helenius    
 
2014-09-01 1845 P02 Liiga 9v9 s TPK Sininen - KaaPo 03 Jäkärlän nurmi 331289
Tuomari: Radhwan Al-amarah    
 
2014-09-01 1900 Vitonen lohko 2 Wilpas 2 - MynPa Salo KHT 305927
Tuomari: Mika Virta    Avustava tuomari: Pasi Lehtonen    Avustava tuomari: Johannes Korhonen    
 
2014-09-01 1900 B-pojat 7v7 syk PöKa - MynPa Riihikosken urheiluk 332557
Tuomari: Urim Hoda    
 
2014-09-01 1900 Kuntoliiga syks Åbo Akademi - Neste Oil Kupittaa 5 KHT A 333162
Tuomari: Jari-Pekka Penger    
 
2014-09-01 1900 T99-00 syksy UPK - PaiHa T00 Uusikaupunki Palloke 331332
Tuomari: Jerry Leppänen    
 
2014-09-01 1915 P01 ykkönen 9v9 TPK - SalPa Valkoinen Kupittaa 5 KHT B 331454
Tuomari: Niko Ylä-Poikelus    
 
2014-09-01 1915 M35 11v11 ylälo Team-82 - Ponteva Parainen Koivuhaka n 306160
Tuomari: Nihad Hajric    
 
2014-09-01 1915 T99/00 7v7 syks RaiFu - PiPS Pantterit Ihala KHT 332271
Tuomari: Christian Ahlsved    
 
2014-09-01 1915 M35 11v11 alalo MaPS - TuWe Maskutalo nurmi 306302
Tuomari: Juha Saarinen    
 
2014-09-01 1915 Naiset 7v7 syks VG-62 - ÅIFK 2 Naantali KHT B 332476
Tuomari: Aku Lehtonen    
 
2014-09-01 1930 P00 Ykkönen syk TuWe Musta - SalPa Valkoinen Kupittaa 2 KHT 331703
Tuomari: Elias Helminen    
 
2014-09-01 2000 M45 VG-62 - FC RP Naantali KHT A 306384
Tuomari: Lasse Viljanen    
 
2014-09-01 2000 M50 TPK - Jyske Parkki B 306526
Tuomari: Kari K. Leino    
 
2014-09-01 2000 M45 ÅIFK - TPS Parkki A 306386
Tuomari: Mika Kankare    
 
2014-09-01 2000 M35 11v11 ylälo KaaPo - LTU Kaarina KHT 306149
Tuomari: Heikki Jakonen    
 
2014-09-01 2000 Kuntoliiga syks ADN - Parmaharjun Toi Kupittaa 5 KHT A 333189
Tuomari: Rachid Lagrari    
 
2014-09-01 2030 M35 11v11 alalo Lieto - KaaPo 2 Lieto KHT 306301
Tuomari: Timo Kalenius    
 
2014-09-01 2030 M50 FC RP - RaiFu Rusko KHT B 306521
Tuomari: Tonci Zuvela    
 
2014-09-01 2100 Kuntoliiga syks Pulldogs Turku - FC Hasardi Kupittaa 5 KHT B 333188
Tuomari: Said Jimaale    
 
2014-09-01 2100 Kuntoliiga syks Mensa FC - Functio Laesa Kupittaa 2 KHT B 333105
Tuomari: Ahmed Ibrahim    
 
2014-09-01 2100 M55 TuKV - KaaPo Kupittaa 2 KHT A 306604
Tuomari: Matti Palmroos    
 
2014-09-01 2100 M35 11v11 alalo KaaRe - Ryhti Littoinen KHT 306304
Tuomari: Mika Wahlstén    
 
2014-09-01 2100 Kuntoliiga syks FC Eliitti - FC Kiekko Kotka Kupittaa 5 KHT A 333187
Tuomari: Rachid Lagrari    
 
2014-09-01 2100 M50 Wilpas - Pamaus Salo KHT A 306523
Tuomari: Hasse Robertsson    
 
2014-09-02 1745 Kutonen lohko 2 TuPV - Ryhti Pansio hiekka 306742
Tuomari: Kenan Jamakovic    
 
2014-09-02 1800 Vitonen lohko 2 RaiFu - KY-Sport Raisio Kerttula KHT 305951
Tuomari: Nihad Hajric    Avustava tuomari: Tommi Liimatainen    Avustava tuomari: Kimmo Tuominen    
 
2014-09-02 1800 T99/00 7v7 syks PIF - FC RP Parainen Aktia A 332270
Tuomari: Jutta Virtanen    
 
2014-09-02 1800 P03 7v7 Ykkönen MynPa - PeU Laurin koulu KHT B 332177
 
2014-09-02 1800 P04 7v7 Liiga s PiPS Punainen - MaPS Piikkiö OVEX-Areena 331799
 
2014-09-02 1800 P01 9v9 Liiga s PIF - PöKa Parainen Koivuhaka n 331233
Tuomari: Gabriel Anton    
 
2014-09-02 1800 B-tytöt Ykkönen FC Halikko - TPS 2 Hippo-arena 328256
Tuomari: Mika Virta    Avustava tuomari: Niklas Breilin    Avustava tuomari: Eetu Vesterinen    
 
2014-09-02 1800 P03 7v7 Liiga s FC RP - MaPS Valkoinen Rusko KHT B 331963
 
2014-09-02 1800 P02 Ykkönen 9v9 VG-62 Keltaiset - ÅIFK Keltainen Naantali KHT B 331589
Tuomari: Aku Lehtonen    
 
2014-09-02 1800 T02 9v9 syksy TuNL T03 - Lieto YJ Kupittaa 5 KHT A 331415
Tuomari: Mei Vuorinen    
 
2014-09-02 1800 P02 Liiga 9v9 s TuNL -03 Valkoi - Lieto musta Kupittaa 5 KHT B 331292
Tuomari: Valtteri Virmajoki    
 
2014-09-02 1800 P00 Liiga syksy FC Inter 01 Mus - FC RP YJ Kupittaa 1 331154
Tuomari: Pauliina Mäkinen    
 
2014-09-02 1800 P03 7v7 Ykkönen PiPS - PIF White Piikkiö OVEX-Areena 332180
 
2014-09-02 1800 P04 7v7 Liiga s PIF - KSF Parainen Aktia B 331800
 
2014-09-02 1800 T01 9v9 syksy MaPS T00-02 - PaiHa T01/02 Taponketo KHT B 331369
Tuomari: Lassi Saarinen    
 
2014-09-02 1830 P03 7v7 Ykkönen KSF svart - KaaPo Amospuisto Nurmi 2 332204
 
2014-09-02 1830 Kutonen lohko 3 Pamaus - PöKa Paattinen nurmi 310970
Tuomari: Veijo Lösönen    
 
2014-09-02 1830 P01 9v9 Liiga s KSF - LoPS Amospuisto nurmi 3 331234
Tuomari: Thomas Korsström    
 
2014-09-02 1900 Kuntoliiga syks FC Timanttiliig - LIPA Parkki B 333159
Tuomari: Bujar Hajdini    
 
2014-09-02 1900 T99-00 syksy ÅIFK Siniset - RaiFu Impivaara nurmi 331336
Tuomari: Essi Riikonen    
 
2014-09-02 1915 M45 Team-82 - UPK Koivuhaka nurmi A 306383
Tuomari: Kari K. Leino    
 
2014-09-02 1915 Naiset 7v7 syks MaPS - PaiHa Ladies Taponketo KHT A 332522
Tuomari: Marko Onnela    
 
2014-09-02 1915 Nelonen Hot Lips - UPK Yläkenttä KHT 300321
Tuomari: Jan Forsberg    Avustava tuomari: Matti Salakka    Avustava tuomari: Lauri Kuvaja    
 
2014-09-02 1930 T02 9v9 syksy PiPS Tikrut - RaiFu Piikkiö liikuntahall 331423
Tuomari: Iida-sofia Marttia    
 
2014-09-02 1930 P01 ykkönen 9v9 Lieto P01/00 - YlKiri Lieto KHT 331456
Tuomari: Miika Kujala    
 
2014-09-02 1930 P99 Liiga syksy ÅIFK keltaiset - FC Inter 00 Sin Kupittaa 2 KHT 331035
Tuomari: Joonas Ketoja    
 
2014-09-02 1945 P99/00 7v7 syks TuKV - MarttMu Parkki A 332403
Tuomari: Pauliina Mäkinen    
 
2014-09-02 2000 M45 RaiFu - TuWe Ihala KHT 306389
Tuomari: Kari Jälkö    
 
2014-09-02 2000 Kuntoliiga syks FC Forest - Sporting TG Kupittaa 5 KHT A 333218
Tuomari: Lasse Viljanen    
 
2014-09-02 2000 Kuntoliiga syks Perjantaipojat - FC Mustat Kukot Parkki B 333103
Tuomari: Bujar Hajdini    
 
2014-09-02 2000 M35 11v11 ylälo PiPS - TaaJä Piikkiö OVEX-Areena 306143
Tuomari: Timo Kalenius    
 
2014-09-02 2030 M45 KaaPo - TuTe Kaarina KHT A 306387
Tuomari: Matti Toivio    
 
2014-09-02 2030 Naiset 7v7 syks KaaPS Ladies - RaiFu Kaarina KHT B 332477
Tuomari: Emilia Siintola    
 
2014-09-02 2100 M55 LTU - ÅIFK Littoinen KHT A 306602
Tuomari: Tapio Vauranto    
 
2014-09-02 2100 M50 Potku-79 - TPS Parkki B 306524
Tuomari: Matti Palmroos    
 
2014-09-02 2100 Kuntoliiga syks FC Portti - Puristogorsk Kupittaa 5 KHT B 333190
Tuomari: Aino Aaltonen    
 
2014-09-02 2100 M45 TuKV - LTU Parkki A 306385
Tuomari: Uri Seera    
 
2014-09-02 2100 Kuntoliiga syks FC Qaran - FC Skala Kupittaa 5 KHT A 333075
Tuomari: Juha Saarinen    
 
2014-09-02 2100 M35 11v11 ylälo JyTy - RaiFu Kupittaa 2 KHT 306129
Tuomari: Esa Vehviläinen    
 
2014-09-03 1730 Naiset 7v7 syks TuWe 4 - TPS Harraste Parkki B 332521
Tuomari: Uri Seera    
 
2014-09-03 1730 P01 Alueliiga 9 FC Inter - ÅIFK Musta Jäkärlän nurmi 330724
Tuomari: Matti Paaso    
 
2014-09-03 1730 T03 7v7 syksy ÅIFK - KaaPo Parkki A 332068
 
2014-09-03 1745 Kutonen lohko 1 AKT - FC Dynamo Pansio hiekka 310850
Tuomari: Lasse Viljanen    
 
2014-09-03 1800 P00 Ykkönen syk VG-62 - Ahto /Y - LTU Naantali KHT 331704
Tuomari: Juha Saarinen    
 
2014-09-03 1800 P01 ykkönen 9v9 TPS musta - LTU Kupittaa 5 KHT A 331457
Tuomari: Matias Saunamäki    
 
2014-09-03 1800 T02 9v9 syksy SalPa T03/T04 - TuTo Salo Paukkula Nurmi 331405
Tuomari: Paul Lipiäinen    
 
2014-09-03 1800 P03 7v7 Ykkönen SalPa Valkoinen - OU Muurla 332179
 
2014-09-03 1800 T04 7v7 syksy FC Halikko T05 - TuNL T04 sinine Hippo-arena A 331915
 
2014-09-03 1800 P02 Kakkonen 9v AU - SalPa Valkoinen Alastaro 331635
Tuomari: Urim Hoda    
 
2014-09-03 1800 P01 ykkönen 9v9 SCR YJ - RaiFu Raisio Kerttula KHT 331453
Tuomari: Jesse Jormanainen    
 
2014-09-03 1800 T01 9v9 syksy FC Halikko - SalPa D-tytöt Halikko nurmi 331372
Tuomari: Juuso Peltomäki    
 
2014-09-03 1800 Naiset Kolmonen TuPy 2 - TuWe 2 Impivaara nurmi 307813
Tuomari: Juha Laine    
 
2014-09-03 1800 P03 7v7 Ykkönen MarttMu - PaiHa vihreät Marttila KHT A 332176
 
2014-09-03 1800 P03 7v7 Liiga s PaiHa valkoiset - VG-62 Black Paimio KHT B 331962
 
2014-09-03 1800 B Kolmonen syks MaPS - VG-62 Maskutalo nurmi 331771
Tuomari: Kenan Jamakovic    Avustava tuomari: Marika Tiensuu    Avustava tuomari: Suvi Laaksonen    
 
2014-09-03 1800 T01/02 7v7 syks MaPS T00-02 - YlKiri Taponketo KHT B 332244
Tuomari: Peppi Pohjola    
 
2014-09-03 1815 P02 7v7 syksy ÅIFK Keltamusta - RaiFu Valkoinen Kupittaa 2 KHT B 332337
Tuomari: Mei Vuorinen    
 
2014-09-03 1830 Kolmonen LTU - PIF Kaarina Keskuskenttä 299871
Tuomari: Lina Lehtovaara    Avustava tuomari: Niko Kulha    Avustava tuomari: Jere Wikström    
 
2014-09-03 1830 Syksy D13-pojat KaaPo - KäPa Kaarina Keskuskenttä 325010
Tuomari: Joni Keto-tokoi    Avustava tuomari: Maksim Niskanen    Avustava tuomari: Janne Kivimäki    
 
2014-09-03 1830 Kolmonen Lieto - Wilpas Lieto Keskuskenttä 299924
Tuomari: Pouria Notash    Avustava tuomari: Aleksei Ivanov    Avustava tuomari: Amer Coloman    
 
2014-09-03 1830 Naiset Nelonen APU - TPS 2 Aura Nurmi 311406
Tuomari: Marko Reinikainen    
 
2014-09-03 1830 Nelonen TuTo - TPK 2 Yläkenttä KHT 300320
Tuomari: Arttu Kuukasjärvi    Avustava tuomari: Juuso Kurokallio    Avustava tuomari: Lennart Komp    
 
2014-09-03 1830 Kolmonen VG-62 - JyTy Naantali Kuparivuori 299911
Tuomari: Sami Lamppu    Avustava tuomari: Juuso Vuorinen    Avustava tuomari: Sami Rissanen    
 
2014-09-03 1830 T02 9v9 syksy UPK - PaiHa YJ Uusikaupunki Palloke 331416
Tuomari: Jerry Leppänen    
 
2014-09-03 1830 T01 9v9 syksy KSF - TPS valkoinen Amospuisto nurmi 1 331371
Tuomari: Kim Björklund    
 
2014-09-03 1830 T99-00 Alueliig PIF YJ - PaiHa Parainen Koivuhaka n 330851
Tuomari: Juha Hyssälä    Avustava tuomari: Mirjam Granström    Avustava tuomari: Emilia Siintola    
 
2014-09-03 1830 Naiset Nelonen PaiHa - KaaPo Paimio Urheilupuisto 311403
Tuomari: Henri Terho    
 
2014-09-03 1830 T04 7v7 syksy KSF - FC Halikko Tima Amospuisto Nurmi 2 331916
 
2014-09-03 1845 P03 7v7 Liiga s TPS valkoinen - SalPa P04 Parkki B 331964
 
2014-09-03 1845 Vitonen lohko 1 PiPS - IBK MedA Piikkiö Keskusurheil 305701
Tuomari: Valter Paukku    Avustava tuomari: Atte Mäki    Avustava tuomari: Kimmo Murto    
 
2014-09-03 1845 Syksy C14-pojat TPS/YJ - KOPSE Kupittaa 1 325466
Tuomari: Ville Käldström    Avustava tuomari: Atte Sanaksenaho    Avustava tuomari: Teemu Pura    
 
2014-09-03 1900 P99 Liiga syksy FC RP YJ - KaaPo Rusko KHT 331026
Tuomari: Marko Onnela    
 
2014-09-03 1900 P02 Alueliiga 9 TPS YJ 2 - ÅIFK Musta Jäkärlän nurmi 330788
Tuomari: Matti Paaso    
 
2014-09-03 1900 Kuntoliiga syks Los Toros Loco - Los Latinos Kupittaa 5 KHT B 333161
Tuomari: Bujar Hajdini    
 
2014-09-03 1900 P00 Ykkönen syk PeU - APU 00-01 Perniö Keskuskenttä 331706
Tuomari: Pasi Karjunen    
 
2014-09-03 1900 Kuntoliiga syks MK Royals - Jäger United Parkki A 333160
Tuomari: Mika Kankare    
 
2014-09-03 1900 Vitonen lohko 2 MynPa - KaaPS Mynämäki Urheilukesk 305937
Tuomari: Gabriel Anton    Avustava tuomari: Jarkko Rantanen    Avustava tuomari: Toivo Jalonen    
 
2014-09-03 1900 B Kolmonen syks Peimari Utd - FC Inter 3 Sauvo OP-Hakkispaana 331748
Tuomari: Jussi Mäkikangas    Avustava tuomari: Waltter Timlin    Avustava tuomari: Asko Jaakkola    
 
2014-09-03 1915 P99 Ykkönen syk FC Halikko/Wilp - MaPS Hippo-arena 331726
Tuomari: Pasi Lehtonen    
 
2014-09-03 1915 P02 Ykkönen 9v9 FC Halikko/Wilp - MynPa Halikko nurmi 331592
Tuomari: Mika Koskinen    
 
2014-09-03 1915 P02 Kakkonen 9v MaPS Valkoinen - TuKV FC Taponketo KHT A 331634
Tuomari: Jani Anttila    
 
2014-09-03 1915 P05 5v5 Ykkönen MaPS Mustat - PiPS Punainen Taponketo halli A 332752
 
2014-09-03 1930 P02 Kakkonen 9v Lieto punainen - TPK Lieto KHT 331617
Tuomari: Elvedin Fiso    
 
2014-09-03 1930 P99 Liiga syksy TPS valkoinen - LTU Mustat Kupittaa 2 KHT 331020
Tuomari: Rachid Lagrari    
 
2014-09-03 1930 P02 Ykkönen 9v9 KaaPo Musta - SalPa 03 Kaarina KHT A 331590
Tuomari: Niko Ylä-Poikelus    
 
2014-09-03 1930 M55 VG-62 - TaaJä Naantali KHT A 306603
Tuomari: Jorma Laaksonen    
 
2014-09-03 1930 Nelonen PaiHa - FC RP Paimio KHT 300293
Tuomari: Samuli Stenman    Avustava tuomari: Nihad Hajric    Avustava tuomari: Mika Virta    
 
2014-09-03 2000 Kuntoliiga syks Kerho FC - FC Kaatokerho Kupittaa 5 KHT B 333216
Tuomari: Bujar Hajdini    
 
2014-09-03 2000 Kuntoliiga syks Lokomotiv Litt - All Pro Soya Parkki B 333131
Tuomari: Juha Saarinen    
 
2014-09-03 2000 Kuntoliiga syks KäDy - FC qUKI Kupittaa 5 KHT A 333076
Tuomari: Said Jimaale    
 
2014-09-03 2000 Kuntoliiga syks Märät FC - FC Hyvä Yritys Parkki A 333104
Tuomari: Mika Kankare    
 
2014-09-03 2000 Naiset 7v7 syks RaiFu Puumat - AC Sauvo Ihala KHT 332523
Tuomari: Juha Lehtinen    
 
2014-09-03 2100 Kuntoliiga syks FC Obelix - Toros de Oro Parkki B 333132
Tuomari: Juha Saarinen    
 
2014-09-03 2100 Kuntoliiga syks FC Bunkkeri - FC Tekninen Mäy Kupittaa 5 KHT A 333077
Tuomari: Said Jimaale    
 
2014-09-03 2100 M50 TuKV - Ponteva Parkki A 306522
Tuomari: Jari-Pekka Penger    
 
2014-09-03 2100 M35 11v11 alalo TuTe - FC RP Kupittaa 2 KHT 306303
Tuomari: Matti Salakka    
 
2014-09-04 1730 T04 7v7 syksy FC Halikko Kris - KaaPo Hippo-arena B 331919
 
2014-09-04 1745 Kutonen lohko 3 FC NU 2 - TuKV 2 Pansio hiekka 310963
Tuomari: Elvedin Fiso    
 
2014-09-04 1800 P03 7v7 Ykkönen VG-62 Yellow - Peimari Utd Naantali KHT B 332205
 
2014-09-04 1800 P02 Kakkonen 9v Jyske-03 - Jyske Laitila Keskuskenttä 331633
Tuomari: Jarkko Rantanen    
 
2014-09-04 1800 P03 7v7 Ykkönen Lieto - RaiFu 2 Lieto KHT B 332202
 
2014-09-04 1800 T04 7v7 syksy MaPS - PIF Taponketo KHT A 331918
 
2014-09-04 1800 P01 9v9 Liiga s MynPa - KaaPo Laurin koulu KHT 331235
Tuomari: Oskari Helenius    
 
2014-09-04 1800 B-pojat 7v7 syk AU - PöKa Alastaro 332560
Tuomari: Urim Hoda    
 
2014-09-04 1800 P01 7v7 syksy PaiHa - TPK 7v7 Paimio KHT B 332358
Tuomari: Arttu Hentula    
 
2014-09-04 1800 P04 7v7 Liiga s FC RP - Wilpas Salo Uni Rusko KHT B 331870
 
2014-09-04 1800 P00 Alueliiga s RaiFu Vihreä - P-Iirot Raisio Kerttula KHT 329999
Tuomari: Tommi Liimatainen    Avustava tuomari: Rinna Katunpää    Avustava tuomari: Jenni Hukka    
 
2014-09-04 1815 Naiset 7v7 syks SalPa B2 - MynPa Salo KHT A 332478
Tuomari: Sami Keto-oja    
 
2014-09-04 1815 B-tytöt Kakkone PiPS/Lieto YJ - RaiFu Piikkiö OVEX-Areena 329894
Tuomari: Joonas Ketoja    Avustava tuomari: Niklas Lehto    Avustava tuomari: Ari Nurminen    
 
2014-09-04 1815 P03 7v7 Liiga s TPS - KaaPo musta Kupittaa 2 KHT A 332009
 
2014-09-04 1830 Kutonen lohko 3 CELTS - Torre Calcio Riihikallio hiekka 310964
Tuomari: Lasse Viljanen    
 
2014-09-04 1830 P00 Alueliiga s SalPa - TuWe Punainen Salo nurmi 4 330001
Tuomari: Mika Koskinen    Avustava tuomari: Johannes Korhonen    Avustava tuomari: Niklas Breilin (Myy)    
 
2014-09-04 1830 Kakkonen Eteläi SalPa - GrIFK Salo Keskuskenttä nu 297484
Avustava tuomari: Liitto    Avustava tuomari: Liitto    
 
2014-09-04 1830 T99-00 Alueliig TuPy - NiceF Impivaara nurmi 330831
Tuomari: Anssi Koskinen    Avustava tuomari: Marika Tiensuu    Avustava tuomari: Pauliina Mäkinen    
 
2014-09-04 1900 P99/00 7v7 syks RaiFu Musta - APU 00-01 Ihala KHT 332389
Tuomari: Juha Saarinen    
 
2014-09-04 1915 Kolmonen TPK - TuWe Yläkenttä KHT 299861
Tuomari: Jouni Hyytiä    Avustava tuomari: Juuso Kurokallio    Avustava tuomari: Juha Hyssälä    
 
2014-09-04 1930 Kutonen lohko 2 AC Sauvo 2 - RaiFu 2 Sauvo OP-Hakkispaana 306759
Tuomari: Topias Terho    
 
2014-09-04 1930 P03 7v7 Liiga s KaaPo Keltaiset - TuNL Sininen Kaarina KHT A 332008
 
2014-09-04 1930 B Kolmonen syks Lieto 2 YJ - PiPS Lieto KHT 331750
Tuomari: Simon Ekman (Myy)    Avustava tuomari: Waltter Timlin    Avustava tuomari: Essi Riikonen    
 
2014-09-04 1930 P02 Alueliiga 9 KaaPo Keltainen - FC Jazz-j Utd2 Kaarina KHT B 330795
Tuomari: Iida-sofia Marttia    
 
2014-09-04 1930 P99 Alueliiga s RaiFu - TPK Raisio Kerttula KHT 329935
Tuomari: Nihad Hajric    Avustava tuomari: Rinna Katunpää    Avustava tuomari: Tommi Liimatainen    
 
2014-09-04 1930 P01 7v7 syksy ÅIFK Mustakelta - FC Inter Sinise Kupittaa 2 KHT A 332359
Tuomari: Rikhard Fager    
 
2014-09-04 1930 P99 Ykkönen syk SalPa Valkoinen - LoPS Salo KHT 331725
Tuomari: Vesa Kallio    
 
2014-09-04 1930 P00 Ykkönen syk TuKV - UPK Kupittaa 5 KHT 331705
Tuomari: Elias Helminen    
 
2014-09-04 2000 Kuntoliiga syks Jees UTD - Mikan Enkelit Kupittaa 2 KHT B 333106
Tuomari: Bujar Hajdini    
 
2014-09-04 2000 Naiset 7v7 syks TuWe 3 - TuPy Parkki A 332475
Tuomari: Matti Palmroos    
 
2014-09-04 2000 Kuntoliiga syks Hurrikaanit - Danske United Parkki B 333133
Tuomari: Uri Seera    
 
2014-09-04 2000 M45 MynPa - PiPS Laurin koulu KHT 306388
Tuomari: Gabriel Anton    
 
2014-09-04 2030 Kutonen lohko 1 PiPS 2 - TPK 3 Piikkiö OVEX-Areena 310852
Tuomari: Timo Kalenius    
 
2014-09-04 2100 Kuntoliiga syks D-Team Turku - Hanhipuiston Va Kupittaa 5 KHT B 333215
Tuomari: Valtteri Virmajoki    
 
2014-09-04 2100 M35 11v11 ylälo TuKV - TPS Kupittaa 2 KHT 306139
Tuomari: Esa Vehviläinen    
 
2014-09-04 2100 Kuntoliiga syks FC KGB - Kosova Parkki B 333134
Tuomari: Uri Seera    
 
2014-09-04 2100 M50 LTU - ÅIFK Littoinen KHT A 306525
Tuomari: Heikki Jakonen    
 
2014-09-04 2100 Kuntoliiga syks Ligan FC - Röda Laget Kupittaa 5 KHT A 333078
Tuomari: Ahmed Ibrahim    
 
2014-09-04 2115 Naiset 7v7 syks ÅIFK 2 - Wilpas Parkki A 332454
Tuomari: Mika Kankare    
 
Tuomaritoiminta - Ottelu/Tuomarit - Piirin erotuomarit